06 september, 2010

Raudsepa talu glämmilaat

Juba viimased 15 aastat peab meie pere augusti lõpus-septembri algul suvelõpupidu. Kokku tulevad sugulased, naabrid, sõbrad ... Veedame mõnusalt aega grillides ja juttu puhudes, meenutada suvetegemisi ning lapsed saavad joosta ja mängida. Pole ju palju neid kordi, millal meie suur suguvõsa kokku saab. Et ikka põnevam oleks on korraldatud etendusi, suvereportereid, mänge jne. Sel aastal aga toimus glämmilaat. Võisid osta, müüa, vahetada. Kasutada võis ka nurjatuid reklaamivõtteid :D

Võis ka nii :P


Spetsiaalselt laada tarvis valmisid mul kahed kõrvarõngadVõtsin kätte ja venitasin lõpuks ära Heartland Lace salli. Kudusin selle juba aasta alguses, aga kuna see sai veidi väike minu jaoks, siis sall seisis ja ootas oma aega.

Muster: Heartland Lace Shawl (Ravelrys)
Lõng: Raasiku 8/2
Vardad: 3,5

Kõrval müügiboksis olid müügil ahvatlevad lõngad

Sain need endale, vahtuskaubana. Omanikku vahetasid veiniklaasi sõrmused


Laat kujunes lõbusaks ja meeleolukaks ning tundub, et see ei jää viimaseks :)

2 kommentaari:

Lillysmuul ütles ...

Milline mõnus üritus!
Tahaks ka siin sellist korraldada, aga siinsed inimesed pole nii koostöö valmis...

Piret ütles ...

Väga lahe oli tõepoolest. Koju minnes tuli päris mitu voori auto ja toa vahet käia, et kogu kokku ostetud kraam tuppa saaks. Tõsi..ürituse eesmärk oli kappi tühjemaks saada, kuid tundub, et oleksin pidanud laadalt lihtsalt ühe kapi veel juurde ostma :)Uhh...aga saak oli ülikõva:
2 paari tuttuusi kingi, mis tädi-Urvel umbes 20 aastat kapis olid seisnud, lapiteki tarvis puuvillast kangast, 2 kleiti, 1 karusnahkne läki-läki (tootmiskoondis Linda), punane boa, Tuttuus antiik 1992 aasta vasest valgusti (Estoplast)...ja veel nipet-näpet. Ma väga loodan, et ei jää viimaseks!!!! ülejärgmisel aastal jälle :))