26 juuni, 2011

Suviseid tegemisi

Suur suvi on käes. Siia pole saanud ammu midagi postitada.
Eelmisel nädalavahetusel, 18-19 juuni toimus Mustrimaailma foorumi kokkutulek siin meil Kabalas. Kahjuks unustasin ma oma fotoka koju ja pilte ma teha ei saanudki. Ja hiljem ei olnud lihtsalt mahti. Käisime Kabala veskis vaatamas kuidas valmib lõng. Sõitsime jõel saunaparvega ja vesijalgrattastega. Pärast istusime minu õuel ja tundsime end mõnusalt. Oli ka neid kes ööbima jäid ning juttu jätkus meil veini saatel kauemaks :P Aitähh tulijatele, väga tore oli kohtuda huvitavate ning toredate, samade huvidega inimestega. Igatahes järgmine aasta korraldame sama ürituse jälle :D
Käsitööks jääb suvel liiga vähe aega. Aga midagi saab ikka nokitsetud. Heegeldasin oma piigale mütsi. Muster on leitud jällegi internetiavarustest.Heegelnõel nr. 3, heegellõngaks mingi tundmatu puuvillane lõng.
Suvi on maasika aeg. Eile käisin korjamas nii metsmaasikaid kui aedmaasikaid. Täna on mu õel sünnipäev ja mis muud ikka sobib sünnipäevatordiks kui üks suuuuuur maasikatort. Palju õnne, õeke!

1 kommentaar:

Piret ütles ...

Minu alandlik kummardus ja tänukniks tordi autorile :) Kõik oli jälle nagu lapsepõlves - suus sulav maasikatort ning pojengiõied :)
Embame :))