10 märts, 2013

Pärlid ja liblikad

Nii Kabala käsitööringiga kui ühe mõnusa padjaklubi seltskonnaga (sellest rääkis lähemalt Inx) sai ette võetud shamballa käevõrude tegemine.
Ajalooliselt on Shamballa tegelikult müütiline kuningriik, millesse Tiibeti budistid usuvad. See sümboliseerib valgustatust, rahu ja täiuslikkust. Müüt ütleb, et see paik asub sügaval Aasias ja mida on äärmiselt raske leida. Praeguseks on shamballa käevõrud saanud väga populaarseks, mida kannavad paljud maailma kuulsused. Paljud inimesed kasutavad neid isikliku jõudu saamiseks ja nad on väga populaarsed meditatsioonis.  Sümboliseerib ka ühtsust.
Sellest lähtuvalt, et hoida hinges ühtsust ja rahu, tegin ka endale paar shamballa käevõru.


Üks neis on tehtud puupärlitest, teine klaaspärlitest. Pärlid ühendatakse makrameesõlme kasutades ning seda on võimalik vastavalt käesuurusele kokku tõmmata.

Kabala käsitööringiga oli täna veel üks tore ettevõtmine - köitmine. Juhendajaks olid 2 toredat naist Kehtnast Karin ja Marili.
Minul valmis kevadine liblikatega märkmik. Lehtedeks kasutasin paksemat taaskasutatud paberit, kaaned katsin tiibeti paberiga.Üks ühine pilt meie kõigi tehtud märkmikest ja albumitest.


1 kommentaar:

Inx ütles ...

Ilusad märkmikud. Peaks mõtlema, kas võtame oma padjaklubis ka selle teeme kunagi ette :)